Náš príbeh

  • Náš príbeh sa začal v roku 1989 kedy sme za 2200 ksč kúpili náš prvý stroj a všetko sa po prvý krát rozbehlo. Začali sme v malom ,vyrábali sme rôzne malé súčiastky a klientov sme zháňali všetkými možnými spôsobmi.
  • Naša tvrdá práca však priniesla ovocie a firma pod menom “Zámočníctvo Emil Bernát” prenikla na trh kovovýroby a stala sa riadnym členom tejto komunity. Naše malé ale poctivé výrobky sa začali predávať ,čo nám dávalo motiváciu na to aby sme sa stále zlepšovali a zväčšovali svoje miesto na trhu.
  • Deväťdesiate roky nám priniesli isté zmeny. V roky 1994 sme prešli zo SZČO na živnosť čo nám ponúklo nové možnosti podnikania. Krom za krokom sme sa zlepšovali a uvedomili sme si že na to už nebudeme stačiť sami. V roku 1999 sme priali nášho prvého zamestnanca a do nového tisícročia sme sa vydali posilnení a plní odhodlania dokázať viac ako doteraz.
  • Do svojej práce sme vždy dávali kúsok zo seba a aj to je dôvod prečo sme dokázali udržať našu firmu v prosperite. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás priorita číslo jedna. Ako čas plynul naša firma sa zväčšovala a do roku 2011 sme prijali 4 nových zamestnancov a nové moderné stroje, ktoré boli potrebné na pokrytie dopytu.
  • 2012. Tento rok mal byť podľa mayského kalendára rok ,kedy všetko skončí. Pre nás to bol však rok ,kedy všetko začalo odznova. Rozhodli sme sa posunúť zase o level vyššie. Do firmy vstúpili 2 synovia ako spolumajitelia ,plní nových nápadov a elánu na zlepšenie našej firmy. Prvý krok bol založenie firmy s ručením omedzeným a tu vzniklo súčasné meno Kovobernat s.r.o.
  • V súčasnosti firma disponuje najmodernejšími CNC frézami, sústruhmi a rôznou technikou na obrábanie kovov ,ktorá nám dovoľuje ponúknuť tie najkvalitnejšie služby v oblasti kovovýroby. Máme 8 zamestnancov a novú webovú stránku ktorá slúži na našu reprezentáciu. Na trhu sme viac ako 30 rokov a to vám zaručuje skúsenosti a kvalitu práce ktorú vám ponúkame. Rok 2020 nám priniesol mnoho zmien ,no určite sa pripravte na omnoho viac pretože príbeh tejto firmy je stále iba na začiatku.

 

Na trhu sme viac ako 30 rokov čo zaručuje profesionalitu a skúsenosti. Preto neváhajte a využite naše služby ! Kovobernat s.r.o